سرویس اقلیم کردستان
آخرین خبرهای اقلیم کردستان
انتشار:  یک‌شنبه 11 خرداد 1399  ::  21:27   

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان موج دوم کرونا در اقلیم کردستان/ ابتلای 101 نفر در سلیمانیه طی یک روز

سرویس عراق و اقلیم کردستان- موج دوم شیوع ویروس کرونا COVID-19 در اقلیم کردستان با ابتلای 101 نفر در سلیمانیه و دو نفر در دهوک گسترده تر شده و یک مورد دیگر از بیماران  مبتلا به کرونا در سلیمانیه نیز جان خود را از دست داد.

به گزارش کردپرس به نقل از سایت خبری و تحلیلی شارپرس، وزارت بهداست و درمان اقلیم کردستان اعلام کرد که موج دوم شیوع ویروس کرونا COVID-19 در اقلیم به شدت در حال گسترش است و امروز یک شنبه 11 خرداد / 31 می، ابتلای 103 نفر دیگر در اقلیم تائید شده که از این تعداد 101 نفر در سلیمانیه و 2 نفر در دهوک هستند.

از سوی دیگر معاون رئیس اداره بهداشت  و درمان سلیمانیه نیز اعلام کرد که یک بیمار کرونایی دیگر در این شهر که یک مرد 70 ساله بوده، به دلیل ابتلا به کرونا و وخامت حال، جان خود را ا زدست داده است.

روز گذشته نیز یک مرد 37 ساله در سلیمانیه به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده و آمار قربانیان کرونا در اقلیم به 7 نفر رسید.

از سوی دیگر مقامات بهداشتی سلیمانیه از وخامت حال 40 تن از بیماران کرونایی در این شهر خبر داده و اعلام کرده اند دو تن از آنان با علائم حاد تنفسی با مرگ دست و پنجه نرم می کنند و هیچ نشانه ای از بهبود آنان نیست.

در اطلاعیه  وزارت بهداشت اقلیم، اشاره ای به آخرین آمار کلی مبتلایان بە کرونا در اقلیم نشده است.