سرویس اقلیم کردستان
آخرین خبرهای اقلیم کردستان
انتشار:  دوشنبه 12 خرداد 1399  ::  15:35   

مسرور بارزانی: اتحادیه میهنی شریک مهم و اصلی در دولت اقلیم کردستان است

سرویس عراق و اقلیم کردستان- نخست وزیر اقلیم کردستان در پیام تبریکی به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اتحادیه میهنی کردستان، این حزب را، شریک اصلی و مهم در دولت اقلیم خواند.

به گزارش کردپرس به نقل از سایت خبری خلک، مسرور بارزانی در پیامی ضمن تبریک چهل و پنجمین سالگرد تاسیس حزب اتحادیه میهنی کردستان به رهبران و اعضا و طرفداران این حزب، تاکید کرد که اتحادیه میهنی شریک اصلی و مهم در دولت اقلیم کردستان است.

نخست وزیر اقلیم کردستان در این پیام، ابراز امیدواری کرده که به همراه این حزب و جنبش تغییر و همه احزاب سیاسی و طیف های اقلیم، در دفاع از حقوق قانونی اقلیم و گذر از شرایط دشوار کنونی، از طریق حمایت از برنامه دولت و اجرای قانون اصلاحات به عنوان مطالبه  همه احزاب و شهروندان، همکار و هماهنگ باشند.

پیشتر نیز دفتر سیاسی حزب دمکرات (پارتی) در پیامی این مناسبت را به اتحادیه میهنی تبریک گفته و نچیروان بارزانی معاون رهبر پارتی و رئیس اقلیم کردستان در پیامی به حزب اتحادیه میهنی کردستان، ضمن اینکه این حزب را شریک اصلی در بنیان نهادن اقلیم و کسب دستاوردهای آن خواند، بر ضرورت حفظ اتحاد میان احزاب اقلیم، تاکید کرد.