سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  چهارشنبه 14 خرداد 1399  ::  15:37   

شکنجه با سگ های آموزش دیده پلیس در دیاربکر

سرویس ترکیه - نیروهای امنیتی ترکیه که در پی دستگیری عاملان حمله اخیر در منطقه باغلار به نیروهای پلیس و بودند شبانه به خانه مادر بزرگ متهم اصلی پرونده حمله کرده و با سگ های تعلیم دیده مستاجر وی را شکنجه کرده اند.

به گزارش کردپرس، نیروهای امنیتی ترکیه که در پی دستگیری عاملان حمله اخیر در منطقه باغلار به نیروهای پلیس و همدستان متهم اصلی پرونده با نام اختصاری "میم. ع. ج" بودند به خانه مادر بزرگ متهم حمله کرده با سگ های تعلیم دیده مستاجر مادر بزرگ میم. ع. ج را شکنجه کرده اند.

به نوشته خبرگزاری Mezopotamya، بر اساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای پلیس ترکیه شبانه در تاریخ 31 می 2020، یک روز بعد از قتل نیروی پلیس ترکیه در منطقه باغلار به یک خانه در محله کورهات که مالکیت آن به نام مادر بزرگ متهم اصلی پرونده بوده ولی ساکنان خانه مستاجران وی بوده اند یورش برده اند که در این عملیات خانواده ییلماز در مقابل چشمان کودکانشان در حیات خانه مورد شکنجه سگ های تعلیم دیده نیروهای مبارزه با ترور پلیس دیاربکر قرار گرفته و خانم و آقای ییلماز به شدت توسط این سگ ها زخمی شده اند.

پس از این حادثه خانم و آقای ییلماز به بیمارستان صلاح الدین ایوبی دیاربکر مراجعه کرده و پس از اخذ برگه پزشگی قانونی اقدام به شکایت از نیروهای پلیس دیاربکر کرده اند.  

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#روسیه
#ترکیه
#کردها