سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  دوشنبه 9 تیر 1399  ::  02:32   

پیام نماینده اورامانات و مدیرکل محیط زیست به مناسبت مرگ شهادت گونه سه پاسدار فداکار طبیعت

سرویس کرمانشاه: آرش لهونی نماینده مردم اورامانات و فریدون یاوری مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه با صدور پیام هایی جداگانه مرگ شهادت گونه سه پاسدار فداکار طبیعت را تسلیت گفتند.
 

به گزارش کردپرس پیام تسلیت آرش زره‌تن لهونی نماینده مردم اورامانات به مناسبت عروج آسمانی فرزندان برومند اورامانات به این شرح است:

 انا لله و انا الیه راجعون

 خبر جانگداز و غم انگیز عروج آسمانی سه تن از فرزندان برومند اورامانات و ایثارگران عرصه محیط زیست موجب تاسف و تالم فراوان گردید.

اینجانب پرواز شهادت گونه مرحومان مختار خندانی، بلال امینی و یاسین کریمی را به محضر خانواده های محترم آن عزیزان سفر کرده، مردم شریف اورامانات و همه دوستداران محیط زیست تسلیت عرض می نمایم.

از خداوند متعال برای این عزیزان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل را مسئلت می نمایم.

 

پیام تسلیت مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه به مناسبت درگذشت سه تن از حامیان محیط زیست در آتش سوزی منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل پاوه به این شرح است:


انالله و انا الیه راجعون

خبر دردناک و غم انگیز درگذشت سه تن از فرزندان رشید اورامانات، مرحومان مختار خندانی، یاسین کریمی و بلال امینی در پی عملیات اطفاء آتش سوزی منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل موجب تاسف و تالم فراوان گردید.
این مصیبت اندوهبار را که بار دیگر قلب جامعه محیط زیست و دوستداران طبیعت را جریحه دار کرد  به مردم شریف منطقه اورامانات، دوستداران محیط زیست و  به ویژه خانواده های معزا تسلیت عرض می نمایم.
از خداوند متعال برای آن عزیزان سفر کرده مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.