سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  دوشنبه 9 تیر 1399  ::  19:36   

پیام استاندار کرمانشاه به مناسبت مرگ شهادت گونه سه پاسدار فداکار طبیعت؛

فداكاری اين دليران بي باك تا ابد در قلب مردم باقي خواهد ماند

سرویس کرمانشاه: هوشنگ بازوند در پيامی درگذشت غم انگيز سه تن از فرزندان برومند اورامانات و حافظان محيط زيست را در حادثه آتش سوزی منطقه بوزین و مرخيل تسليت گفت.

به گزارش کردپرس در اين پيام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

خانواده هاي داغدار همياران محيط زيست، ملت ايران، مردم شريف استان كرمانشاه و به ویژه اورامانات، سبزانديشان و حافظان محيط زيست:

خبر درگذشت جانسوز، غم انگيز و دردناك سه تن از فرزندان رشيد و برومند اورامانات در پي عمليات اطفاي آتش سوزي منطقه حفاظت شده بوزين و مرخيل موجب تأسف و تألم فراوان و اندوه عميق اينجانب شد.

از خودگذشتگي، ايثار، فداكاري، رشادت و برومندي اين جوانان غيور و دليران بي باك و شجاع تا ابد در قلب و جان مردم اين ديار باقي خواهد ماند و از تلاش بي ريا، صادقانه، خالصانه و عاشقانه اين عزيزان به نيكي ياد و در تاريخ ثبت خواهد شذ.

بر اين اساس ضمن ابراز همدردي و عرض تسليت اين حادثه غم انگيز و جانكاه به خانواده هاي معزا، بستگان، مردم شريف استان كرمانشاه و به ويژه منطقه اورامانات، دوستداران و فعالان محيط زيست و سازمان هاي مردم نهاد، از درگاه خداوند منان و رحمان براي آن عزيزان مجاهد، رشيد و دلاور رضوان، غفران، رحمت واسعه الهي، آمرزش و علو درجات و برای خانواده محترم، بستگان و ساير بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل مسألت دارم.