سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  جمعه 13 تیر 1399  ::  13:50   

در پیام هایی جداگانه

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کردستان درگذشت ماموستا قربانی را تسلیت گفتند

سرویس کردستان- نماینده ولی فقیه در استان کردستان و استاندار کردستان در پیام هایی جداگانه، درگذشت ماموستا قربانی، امام جمعه کامیاران را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، در پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در کردستان آمده است:

بسم الله الرحمان الرحیم

اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمه لا یسدها شیء
در گذشت امام جمعه مومن، متخلق به اخلاق اسلامی و ولایت مدار شهرستان کامیاران جناب حاج ماموستا ملا توفیق قربانی را به مردم متدین کامیاران و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم

این عالم بزرگوار مدت زیادی از عمرشان را در خدمت‌گذاری به دین و انقلاب و مردم سپری کردند و برای تربیت طلاب علوم دینی و ارشاد مردم هرآنچه در توان داشتند با اخلاص ارائه کردند.

از خداوند متعال برای ایشان رحمت الهی و برای مردم و علما و به خصوص خانواده محترم صبر و اجر طلب می‌نمایم.

سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان

پیام تسلیت استاندار کردستان

در پیام استاندار کردستان هم آمده است:
در گذشت حاج ماموستا توفیق قربانی که سالهای متمادی و پر برکت از عمر خویش را صرف ترویج آموزه های دینی ، ارشاد مردم و تربیت شاگردان در سنگر دین و دانش و دفاع از ارزش های اسلامی نمود موجب تالم و تاثر فراوان شد. 
این روحانی وارسته که حدود یک دهه در کسوت امام جمعه کامیاران فعالیت داشتند با تقوا ، تعهد ، فروتنی و روشنگری در همە عرصە ها مروج مبانی و اصول انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی بود.
اینجانب درگذشت حاج ماموستا توفیق قربانی رابە عموم مردم کردستان و شهر کامیاران ، شاگردان، دوستداران و اهل بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نمودە و از درگاە باریتعالی برایشان غفران و سعادت اخروی مسالت می نمایم.