سرویس ايلام
انتشار:  سه‌شنبه 24 تیر 1399  ::  13:44   

نمایندگان ایلام تأکید کردند؛

زیرساخت های مهران برای تبدیل به منطقه آزاد مهیاست

سرویس ایلام - در دیدار نمایندگان ایلام با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان شد: زیرساخت‌های مهران برای تبدیل به منطقه آزاد تجاری آماده است و برای تحقق این مطالبه مردم استان ایلام، از مجمع انتظار مساعدت داریم.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر سارا فلاحی و حاج علی اکبر بسطامی در ادامه رایزنی های خود برای کسب مجوز نهایی منطقه آزاد تجاری مهران به دیدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام رفتند که هم اکنون لایحه آن روی میز مجمع قرار دارد.

این دو نماینده استان ایلام در دیدار با محسن رضایی، ضمن تبادل نظر در مورد مسائل کلان کشور و مطالبات مردم استان ایلام، مهم ترین هدف این دیدار را جلب نظر دبیر و اعضای مجمع برای تصویب منطقه آزاد مهران عنوان نمودند.

نمایندگان استان ضمن اشاره به شرایط اقتصادی کشور، بیکاری، افزایش تورم و گرانی در جامعه، شرایط معیشتی مردم را دشوار توصیف و خواستار اقدامات فوری در این زمینه شدند.

بسطامی و فلاحی با اشاره به نقش برجسته مردم استان در دفاع مقدس، ظرفیتهای بالای استان در زمینه نفت و گاز و اشتراکات فرهنگی و مذهبی با کشور عراق،  از فراهم بودن زیرساخت های منطقه آزاد مهران گفتند و خواستار همیاری دبیر و اعضای مجمع در تصویب منطقه آزاد مهران شدند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز ضمن اشاره به نقش ماندگار مردم استان در دفاع مقدس و وفاداری شان به نظام و انقلاب، نجابت و استواری مردم آن دیار را ستودنی توصیف و قول مساعد دادند که تمام تلاش و رایزنی خود را برای تصویب منطقه آزاد مهران و رونق اقتصادی استان انجام دهند.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، محسن رضایی
#سارا فلاحی، علی اکبر بسطامی
#منطقه آزاد مهران