سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  یک‌شنبه 19 مرداد 1399  ::  19:46   

مدیرکل کمیته امداد ایلام:

32 هزار خانوار نیازمند ایلام سبد کالای معیشتی دریافت می کنند

سرویس ایلام - مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از آغاز توزیع سبد کالای معیشتی بین خانواده های مددجو و نیازمند این استان  و هم زمان با آغاز مرحله رزمایش دوم ایران همدل خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری کردپرس، قنبر موسی نژاد بیان کرد: بر اساس این طرح که در قالب مرحله دوم رزمایش ایران همدل و کمک مومنانه صورت می گیرد و از روز عید غدیرخم آغاز شده است ، تعداد حدود 32 هزار خانوار مددجو و نیازمند در این استان سبد کالای معیشتی دریافت می کنند.

وی افزود: علاوه بر این تعداد سبد غذایی، توزیع حدود 20 هزار پرس غذای گرم بنا به نیت و خواست خیرین و نیز تهیه کالاهای بهداشتی و لوازم  التحریر تحصیلی مورد نیاز دانش آموزان در این مدت و در قالب رزمایش  ایران همدل و کمک مومنانه با مشارکت خیرین مد نظر خواهد بود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: با توجه به محدودیت های ناشی از بحران بیماری کرونا و به منظور حفظ سلامت مددجویان با رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام جمعیت  برنامه توزیع به صورت تدریجی و با زمان بندی مناسب و متناسب با شرایط و وضعیت شهرستان های تابعه  صورت خواهد گرفت.

موسی نژاد با اشاره به اینکه کالای معیشتی برای کلیه مددجویان تهیه و مطابق برنامه زمان بندی توزیع خواهد شد گفت: انتظار ما این است  که خانواده های عزیز مورد حمایت از هرگونه مراجعه به دفاتر کمیته امداد خودداری  نموده و مراجعه به فروشگاههای طرف قرارداد نیز بر اساس جدول زمانی که از طریق دفاتر کمیته امداد و مددکاران اعلام خواهد شد صورت می گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ادامه با اشاره به اینکه توزیع سبد کالای معیشتی بین 32 هزار خانواده نیازمند در قالب مرحله دوم رزمایش  ایران همدل و کمک مومنانه صورت می گیرد گفت: اجرای این طرح با مشارکت خیرین و افراد نیکوکار صورت می گیرد لذا از افراد نوع دوست استان می خواهیم در  راستای تأمین سبدهای کالا ، لوازم بهداشتی و لوازم التحریر مشارکت نمایند.

موسی نژاد به روشهای مشارکت در این طرح اشاره کرد و گفت: مشارکت در پویش از طریق مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، درگاههای مجازی و همچنین شماره گیری #14* و یا واریز به شماره کارت 6037991899887719 خواهد بود.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#مدیرکل کمیته امداد ایلام، موسی نژاد
#ایران همدل
#کمک مؤمنانه
#سبد کالای معیشتی