سرویس آذربايجان غربي
انتشار:  دوشنبه 31 شهریور 1399  ::  16:10   

قاتل زن ارومیه ایی، در یکی از شهرهای مرزی دستگیر شد

سرویس آذربایجان غربی- فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: قاتلی که زن ارومیه‌ای را کشت، با تلاش ماموران در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و تحویل مقام قضایی شد.

به گزارش کردپرس، سردار مسعود خرم‌نیا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص جزئیات این عملیات بیان کرد: طبق اعلام فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع منجر به قتل زنی در خیابان شهید اسماعیل زاده ارومیه، بلافاصله ماموران انتظامی در محل حادثه حاضر و بررسی های لازم را انجام دادند.

او  اضافه کرد: طبق دستور مقام قضایی موضوع دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت و این فرد بلافاصله توسط نیروی انتظامی شناسایی شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: ماموران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی کامل، قاتل را در کمتر از ۲۴ ساعت در یکی از شهرهای مرزی آذربایجان‌غربی دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

به گزارش کردپرس، 29 شهریور ماه، زنی 27 ساله، پشت ورزشگاه 15 هزار نفری شهید باکری در ارومیه، با سلاح سرد به قتل رسید. در پی وقوع این قتل قاتل از صحنه جرم متواری شده و شاهدان عینی دلیل قتل را اختلافات خانوادگی بیان کردند.

در جنایتی دیگر هم شاهدان محلی از به آتش کشیده شدن زنی توسط همسرش در همان روز در ارومیه خبر دادند.

خبر قتل این دو زن در یک روز، رسانه ایی شده بود.