سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  سه‌شنبه 8 مهر 1399  ::  12:35   

سارقان حرفه ایی طلا و خودرو در مهاباد دستگیر شدند

سرویس آذربایجان غربی- سرپرست فرماندهی انتظامی مهاباد از دستگیری شش سارق حرفه ای طلا و جواهرات و خودرو در مهاباد خبر داد.

سرهنگ سردار علیزاده، در گفتگو با خبرنگار کُردپرس بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت طلا و جواهرات از منازل مسکونی در مهاباد موضوع در دستور کار نیروی انتظامی قرار .

او بیان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند سارقان را شناسایی کنند و طی استعلام های صورت گرفته مشخص شد که متهمان از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار هستند.

 سرهنگ علیزاده ادامه داد: متهمان در بازجویی های پلیسی به سه فقره سرقت طلا و جواهرات از 3 باب منزل در سطح شهرستان مهاباد اعتراف کردند در ادامه تحقیقات مقادیری اموال مسروقه از سارقان کشف شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی مهاباد گفت: در این خصوص سه نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شدند.

 او همچنین با اشاره به دستگیری سارقان خودرو در این شهرستان بیان کرد: پس از سرقت چندین فقره خودرو در مهاباد عوامل انتظامی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با پیگیری‌های اطلاعاتی باند سارقان حرفه‌ای سرقت خودرو در مهاباد کشف و شناسایی شدند.

 علیزاده اظهار کرد: این متهمان در بازجویی های پلیسی به ۷ فقره سرقت خودرو در مهاباد اعتراف کردند که ارزش ریالی اموال مسروقه تقریباً یک میلیارد ریال است.

سرپرست فرماندهی انتظامی مهاباد در پایان گفت: در این خصوص نیز ۳ نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شدند.