سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 9 مهر 1399  ::  12:04   

قایقران ملی پوش مهابادی در رقابت های بین المللی فرانسه اول شد

سرویس آذربایجان غربی- "احمد احمدی" ، قایقران ملی پوش مهابادی به همراه چند ورزشکار دیگر بادبانی در رقابت های بین المللی فرانسه شرکت کرد و به مقام نخست رسید.

به گزارش کردپرس، به نقل از فدراسیون قایقرانی، "احمد احمدی" که با حضور در اروپا خود را برای رسیدن به المپیک 2021 توکیو آماده می کند پس از، از دست دادن رقابت های آلمان به فرانسه رفت و در مسابقه ای به میزبانی این کشور شرکت کرد.

احمدي در مسابقات قايق هاي كلاسيك به عنوان جام پاييز كه توسط باشگاه یات کلاب فرانس پاریس، يكي از مهمترين باشگاه هاي قایقرانی دنيا برگزار شد، شرکت کرد.

این ملی پوش بادبانی در قالب تیم کومت از انگلیس به آب زد و در مسیر کن به سنن تروپز، در کنار سیلورهایی از استرالیا، ایتالیا، فرانسه و آفریقای جنوبی در این قایق حضور داشت و در نهایت به عنوان قایق نخست مسابقات را به پایان رساند.

احمدی در این قایق تنظيم كننده جنوا (بادبان جلو) و اسپيناكر بوزم بود.

او که  تمرینات خود را در اسپانیا انجام داد و با شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور بود حالا با باز شدن مرزها در قاره سبز فرصت حضور در مسابقات را دارد و از امروز نیز در یک رقابت دیگر به میزبانی سنت تروپز شرکت می کند که این مسابقه تا سه شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.