سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  یک‌شنبه 27 مهر 1399  ::  17:30   

کشف 111 تن برنج قاچاق در شاهین دژ

سرویس آذربایجان غربی- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار داشت: با همکاری نهادهای امنیتی، انتظامی و بازرسان سازمان صنعت، معدن وتجارت شهرستان شاهین دژ، حین بازرسی از انبارهای این شهرستان 111 تن برنج قاچاق کشف و ضبط گردید.

علیرضا محمودی در گفت و گو با کردپرس بیان کرد: با همکاری نهادهای امنیتی، انتظامی و بازرسان سازمان صنعت، معدن وتجارت شهرستان شاهین دژ، حین بازرسی از انبارهای این شهرستان 111 تن برنج قاچاق کشف و ضبط گردید.

او افزود: برنج های کشف شده پس از تشکیل پرونده قاچاق به ارزش بیش از 22 میلیارد ریال جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

محمودی اظهار کرد: همچنین در روزهای گذشته 40 تن نهاده دام و طیور(ذرت) کشف و ضبط گردید که بصورت غیر قانونی و خارج از شبکه توزیع می گردید و پرونده تخلف به ارزش 60 میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت: همچنین در پی تشدید بازرسی ها از واحد های صنفی پخت و توزیع نان در استان 2 هزار و 258 کیسه آرد یارانه 1 و2 در شهرستان میاندوآب که بصورت غیر قانونی و خارج ازشبکه به استان های دیگر ارسال می شد کشف گردید.

محمودی ادامه داد: هموطنان می توانند هرگونه شکایت و گزارشات خود را در خصوص احتکار، گرانفروشی، عدم ارائه کالا، قاچاق و غیره را از طریق سامانه شبانه روزی 124 ستاد خبری با ما در میان بگذارند تا در اسرع وقت پی گیری و رسیدگی گردد