سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  سه‌شنبه 29 مهر 1399  ::  09:53   

مطالبات بازنشستگان آذربایجان غربی به زودی پرداخت می شود

سرویس آذربایجان غربی- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی اظهار داشت: به زودی مطالبات بازنشستگان استان که از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شده، پرداخت می شود.

به گزارش کردپرس، ناصر حضرتی پر افزود: امروز اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبات مربوط به بازنشستگان از سوی طرف سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد و به زودی این مطالبات از محل مذکور تامین و پرداخت می شود.

پیشتر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ابلاغیه ایی خطاب به دستگاه‌های اجرایی از پرداخت ۳ هزار و ۴۵۸میلیارد تومان بابت پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان سال ۹۸ خبر داده بود.

 در نامه دکتر محمدباقر نوبخت آمده است: تخصیص اعتبار موضوع این ابلاغیه به میزان صد در صد تعیین می گردد. همچنین دستگاه‌های اجرایی موظفند به منظور پرداخت به ذینفع نهایی مشخصات کامل افراد مشمول دریافت پاداش پایان خدمت تا پایان سال ١٣٩٨، شامل کدملی، تاریخ بازنشستگی، شماره حساب بانکی، مبلغ پرداختی و دستگاه محل خدمت را با امضا ذیحساب به وزارت امور اقتصادی و دارایی و این سازمان اعلام نمایند. بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات یاد شده و تعیین میزان پاداش پایان خدمت قابل پرداخت به هر فرد با دستگاه اجرایی خواهد بود.