سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  چهارشنبه 12 دی 1397  ::  19:45   

دختر لیلا گوون:

وضعیت جسمانی لیلا گوون بحرانی است

سرویس ترکیه - صبیحه تمیزکان، دختر لیلا گوون، در 56مین روز از اعتصاب غذای مادرش در اظهاراتی با اعلام نگرانی از وضعیت سلامت جسمانی او عنوان کرده است: وضعیت جسمانی مادرم وارد حالت بحرانی شده است.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری Diken، صبیحه تمیزکان، دختر لیلا گوون، در 56مین روز از اعتصاب غذای مادرش در اظهاراتی با اعلام نگرانی از وضعیت سلامت جسمانی وی عنوان کرده است: وضعیت جسمانی لیلا گوون در حالت هشدار قرار گرفته است. فشار خون، سر دردهای مکرر، بی خوابی و ضعف شدید در روزهای اخیر شروع شده است. در خصوص صدا، بو و نور حساسیت های شدیدی در وی به وجود آمده است. وضعیت جسمانی مادرم وارد حالت بحرانی شده است.

لیلا گوون نماینده حزب دموکراتیک خلق ها در پارلمان ترکیه از حوزه حکاری و رئیس مشترک کنگره دموکراتیک ترکیه در اعتراض به حصر عبدالله اوجالان رهبر دربند PKK در تاریخ 7 نوامبر 2018 دست به اعتصاب غذای نامحدود و بی بازگشت زده است. اخبار به دست آمده پس از نزدیک به 2 ماه از این اعتصاب غذا حاکی از وخامت اوضاع جسمانی لیلا گوون است.

لیلا گوون در آخرین پیام خود عنوان کرده بود تا محقق نشدن مطالباتش که دیدار خانواده و وکلای عبدالله اوجالان با وی در زندان امرالی است، دست از اعتصاب غذا برنخواهد داشت.

 

کد خبرنگار: 30102

 

بیشتر بخوانید:

لیلا گوون: تا زمانی که خواسته ام برآورده نشود به اعتصاب غذا ادامه خواهم داد

لیلا گوون در 55مین روز از اعتصاب غذا: سال 2019 سال آزادی و پیروزی مقاومت خواهد بود

برچسب‌ها:
#ترکیه