انتشار:  شنبه 31 فروردین 1398  ::  14:01   

نماینده ایلام در مجلس مطرح کرد؛

برای مقابله به مثل با آمریکا باید ماهیت اقداماتش را بشناسیم

سرویس ایلام - رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، گفت: برای مقابله به مثل با آمریکا باید ابتدا ماهیت اقدامات او را بشناسیم و بعد مناسب با آن برخورد کنیم.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، جلال میرزایی با اشاره به اقدام متقابل جمهوری اسلامی در مقابل تصمیم خبیثانه آمریکا و قراردادن سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی، گفت: در ابتدا باید ماهیت اقداماتی که آمریکایی ها علیه ما انجام می دهند را به درستی شناسایی کرده و هدف آمریکا را بشناسیم.

وی با بیان این که آمریکایی ها به دنبال تضعیف ایران با هر هزینه و به هر بهانه ای هستند، خاطرنشان کرد: اگر هدف آمریکا از قراردادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی، درگیری نظامی است، باید متناسب با آن تصمیم بگیریم.

در پاسخ به هدف دشمن نباید به بی‌راهه رفت

میرزایی با اشاره به طرح تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر اقدامات آمریکا، در ادامه تاکید کرد: اگر آمریکا با قراردادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی می خواهد به اقتصاد ایران صدمه بزند و به این وسیله می خواهد تعامل شرکت های خارجی با ایران را محدود کند، باید در این شرایط پاسخی در راستای تقویت بنیه اقتصادی کشور، بدهیم.

نماینده مردم استان ایلام در مجلس دهم با تاکید بر این که در پاسخ به هدف دشمن نباید به بی‌راهه رفت، تاکید کرد: اگر این ماهیت شناسایی نشود، تصمیم هایی می گیریم که سنخیتی با این تهدید ندارد و اقداماتی انجام خواهیم داد که اشتباه خواهد بود.

آمریکا از بستن تنگه هرمز آسیب جدی نمی بیند

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بستن تنگه هرمز آغاز  نبردی است که پیامدهای آن کل خاورمیانه و جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، تصریح کرد: با توجه به واردات نفتی، آمریکا از بستن تنگه هرمز کمترین آسیب را می بیند، ولی ما آسیب می بینیم. چین، هند، کره جنوبی و اروپا هستند که از این تنگه نفت مبادله می کنند نه آمریکا. ما باید راه های دیگری را برای مقابله به مثل پیدا کنیم.

برچسب‌ها:
#ایران
#ایلام
#نماینده ایلام در مجلس
#جلال میرزایی
#مقابله به مثل با آمریکا
#بستن تنگه هرمز
#سپاه