سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1398  ::  09:09   

نماینده AKP در پارلمان ترکیه:

به خوبی می دانیم امام اوغلو با حمایت HDP در استانبول پیروز شد

سرویس ترکیه - احمد حمدی چاملی، نماینده استانبول در پارلمان ترکیه از حزب عدالت و توسعه (AKP) در اظهاراتی با اشاره به نتایج انتخابات شهرداری های ترکیه در استانبول گفت: ما به خوبی می دانیم که اکرم امام اوغلو، با حمایت حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) در این انتخابات پیروز شد.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هابر7، احمد حمدی چاملی، نماینده استانبول در پارلمان ترکیه از حزب عدالت و توسعه (AKP) در اظهاراتی با اشاره به نتایج انتخابات شهرداری های ترکیه در استانبول گفت: ما به خوبی می دانیم که اکرم امام اوغلو، با حمایت حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) در این انتخابات پیروز شد. به خوبی آگاه هستیم که امام اوغلو با حمایت کسانی که پشتشان را به کوه ها {اشاره به کوه قندیل} تکیه داده اند در این انتخابات توانست پیروز شود. HDP عوض این حمایت را که به پیروزی امام اوغلو ختم شد را از وی کسب خواهد کرد.

وی در ادامه اظهارات خود با اشاره به جلسه اعضای AKP با رجب طیب اردوغان پشت درهای بسته و بدون پوشش خبری نیز گفت: ما در خصوص خدمت به مردم ترکیه به مانند هر زمان دیگری به مسئولیت های خود عمل خواهیم کرد. رئیس جمهور ترکیه در آخرین جلسه به ما دستور داده است که حتی در شهرداری هایی که در آن شکست خورده ایم از طرح هایی که به نفع مردم است حمایت کرده و در راستای خدمت به مردم تلاش کنیم. از طرف دیگر وعده هایی که اکرم امام اوغلو به مردم داده است را نیز تعقیب خواهیم کرد. در قالب شورای شهرداری در استابنول یک اپوزیسیون موثر ایجاد کرده و به جای مانع در برابر خدمت به مردم تلاش خواهیم کرد تا خدمات بیشتری را ارائه بدهیم.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#انتخابات