سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  شنبه 21 اردیبهشت 1398  ::  12:06   

رئیس سازمان صمت کرمانشاه:

بانک ها پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی را تسریع کنند

سرویس کرمانشاه- رییس سازمان صمت استان کرمانشاه  گفت: از سیستم بانکی انتظار داریم در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی معرفی شده از سوی این سازمان، سرعت عمل بیشتری به خرج دهند.

به گزارش کرد پرس به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ محسن دارابی در جلسه اجرای بند الف تبصره 18 قانون بودجه که با حضور تعدادی از بانک های عامل برگزار شد، با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان رونق تولید، افزود: مجموعه سازمان صمت علاوه بر اینکه از طرح های معرفی شده به بانک ها دفاع می کند، متقاضیان تسهیلات بانکی را از شروع درخواست تا اخذ تسهیلات به صورت نقطه به نقطه رصد و حمایت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: قطعاً پروژه های معرفی شده به بانک های عامل از واحدهای تولیدی سرشناس و بنام استان خواهد بود، بنابراین از بانک های عامل نیز این انتظار را داریم که نهایت همکاری و مساعدت را بعمل آورند.

دارابی در این نشست همچنین به نقش معادن در تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی استان اشاره کرد و گفت: از عمده برنامه های سازمان در بخش معدن، تمرکز بر روی ایجاد واحدهای فرآوری و پرهیز از خام فروشی خواهد بود.

در این کمیته مشترک در مجموع 14 میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای تولیدی در قالب سرمایه ثابت و سرمایه در گردش مصوب شد.