سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  دوشنبه 23 اردیبهشت 1398  ::  09:10   

30 هزار خانواده نیازمند ایلامی سبد کالای ماه رمضان دریافت می کنند

سرویس ایلام - معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام گفت: حدود 30 هزار خانواده مددجو و نیازمند ایلامی کمک معیشت ماه مبارک رمضان و هزینه خرید سبد کالا دریافت می کنند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، شبیب جعفرزاده در گفتگو با خبرگزاری کردپرس بیان کرد: اعتبار لازم برای اجرای این طرح از سوی دولت در اختیار کمیته امداد قرار گرفته و در استان ایلام نیز به حساب خانواده های مددجو واریز و یا در حال واریز شدن است.

وی افزود: پرداخت کمک‌معیشت که به‌منظور خرید سبد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان اختصاص‌یافته است مشمول همه خانواده‌های مددجوی موردحمایت این نهاد بوده و تمامی خانواده ها از این کمک برخوردار شده اند.

معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام با بیان اینکه پرداخت کمک‌معیشت به خانواده‌های نیازمند برای هر خانواده به تناسب نفرات از 100 هزار تومان تا 300 هزار تومان است گفت: به همین منظور مبلغ هفت میلیارد تومان اعتبار  اختصاص‌یافته است.

جعفرزاده با بیان این که در ماه مبارک رمضان برنامه‌های گوناگونی برای خدمت به خانواده‌های نیازمند تدارک دیده‌شده است گفت سرکشی از خانواده‌های با فقر شدید و کمک به آنان در قالب طرح مفتاح الجنه یکی از این برنامه‌ها است.

وی افزود: در قالب این طرح که تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد،علاوه بر مسئولان کمیته امداد، مدیران سایر دستگاه‌ها نیز با سرکشی از خانواده‌های نیازمند بخشی از نیازمندی‌های آنان را تأمین می‌کنند.

این مسئول به اجرای طرح همیان مولا اشاره کرد و گفت: در اجرای این طرح کیسه های مخصوص توزیع مواد غذایی و مصرفی در اختیار افراد نیکوکار قرار گرفته و این افراد می توانند بر حسب توانایی های خود نسبت به تأمین بخشی از نیازهای خانواده های مددجو اقدام نمایند.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#معاون حمایت و سلامت کمیته امداد ایلام، جعفر زاده
#سبد کالا
#کمک معیشت رمضان