سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1398  ::  11:09   

رهبر معظم انقلاب:

مریوان را از نعمت های خدا برای ایران می دانم

سرویس کردستان-  صفحه منتسب به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب  در اینستاگرام پستی را منتشر کرد که به این شرح است: منطقه‌ی مریوان، این شهر و این مردم و این مناظر و این مناطق حساس، برای من یکی از خاطره‌انگیزترین مناطق کردستان و غرب کشور است.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، صفحه منتسب به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب پستی را به مناسبت سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان و شهر مریوان در دهه سوم اردیبهشت سال ۸۸ منتشر کرده که به این شرح است:

«منطقه‌ی مریوان، این شهر و این مردم و این مناظر و این مناطق حساس، برای من یکی از خاطره‌انگیزترین مناطق کردستان و غرب کشور است. خداوند متعال را سپاس‌گزارم که بار دیگر توفیق پیدا کردم به این سرزمین سرشار از شکوه دلاوری و زیبائی طبیعی و مالامال از احساس محبت و وفاداری که در گذشته هم من این‌ها را در این منطقه تجربه کرده‌ام، بار دیگر سفر کنم. جمع عزیزان مریوانی که در این میدان حضور متراکم و صمیمی را به وجود آورده‌اید، بدانید که من این شهر، این منطقه و این مجموعه‌ی عظیم مردمی را جزو نعمت‌های الهی و برکات الهی بر کشورمان و بر انقلابمان به حساب می‌آورم.»