سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398  ::  09:08   

واکنش نهاد ریاست جمهوری ترکیه به تلاش برای حمله تروریستی به پارلمان ترکیه:

اقدام برای حمله به پارلمان ترکیه مستقیماً اراده ملت را هدف گرفته است

سرویس ترکیه - فخرالدین آلتون، رئیس ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه طی پیامی با اشاره به تلاش دو تن از عناصر جبهه آزادی خلق انقلابی برای حمله تروریستی به پارلمان ترکیه گفت: اقدام برای حمله به پارلمان ترکیه مستقیماً اراده ملت را هدف گرفته است.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه هابرترک، در پی ورود دو تن از عناصر جبهه آزادی خلق انقلابی به پارلمان ترکیه و تلاش برای انجام عملیات تروریستی، فخرالدین آلتون، رئیس ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه طی پیامی با اشاره به این اقدام عنوان کرد: تلاشی که دو تروریست جبهه آزادی خلق انقلابی برای حمله به پارلمان ترکیه انجام داده اند مسقتیماً اراده ملت را هدق گرفته است. تمام ارتباطات داخلی و خارجی این حمله که علیه آرامش ملت ترکیه صورت گرفته است برملا خواهد شد.

وی در ادامه این پیام نوشت: از نیروهای امنیتی که توانسته اند این حمله تروریستی را که در کانون های شر علیه ترکیه طراحی شده بود دفع کنند تشکر می کنم. ترکیه به هیچ گروه تروریستی اجازه فعالیت نخواهد داد و تسلیم نخواهد شد. مجلس جانبازمان سلامت باد. بدین وسیله یاد و خاطره دادستان سلیم کراز که در 31 مارس 2015 از سوی این گروه تروریستی ترور شد را گرامی و محترم می شمارم.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه