انتشار:  پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1398  ::  12:49   

رئیس حزب جمهوری خواه خلق ترکیه:

رقیب انتخاباتی ما شورای عالی انتخابات ترکیه است

سرویس ترکیه - کمال قلیچدار اوغلو در اظهاراتی با اشاره به انتخابات 23 ژوئن 2019 میلادی در استانبول گفت: رقیب انتخاباتی ما شورای عالی انتخابات ترکیه است.

به گزارش کردپرس به نقل از تلویزیون NTV، کمال قلیچدار اوغلو در اظهاراتی بار دیگر با انتقاد از شورای عالی انتخابات ترکیه گفت: من دیگر به شورای عالی انتخابات اعتماد نمی کنم. در انتخابات استانبول دیگر رقیب انتخاباتی ما شورای عالی انتخابات ترکیه است. شورای عالی انتخابات به اراده ملت ضربه زده است. به 16 میلیون شهروند استانبول اعلام کرده است که من رای شما را قبول نکرده و خواسته کسانی که به من دستور داده اند را عملی می کنم.

وی در ادامه اظهارات خود با اشاره به انتخابات 23 ژوئن نیز گفت: ما در انتخابات 23 ژوئن استانبول پیروز خواهیم شد. شما نیز خواهید دید که در 23 ژوئن همانگونه که همه انسان ها نیز می گویند بسیار زیبا خواهد بود. ما در 23 ژوئن پای صندوق های رای خواهیم رفت. رای خود را به صندوق ها خواهیم انداخت و از صندوق های رای محافظت خواهیم کرد. هیچ کس کوچکترین نگرانی نداشته باشد. من مشاهده می کنم که وجدان استانبولی ها به درد آمده است. تخصص ما در وجدان، اخلاق و مهربانی است. ما به دنبال اولویت حقوق و عدالت هستیم. ولی آنان در دزدیدن و سرقت تبحر دارند.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#انتخابات