انتشار:  پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1398  ::  19:16   

سارقان سیم برق در کرمانشاه پلیس را وادار به تیراندازی کردند

سرویس کرمانشاه- فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه علت وقوع تیراندازی امروز صبح ( پنجشنبه 26 اردیبهشت) در حوالی میدان نیایش را تعقیب سارقان سیم برق توسط پلیس اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، سرهنگ حسین براری گفت: تیراندازی در میدان نیایش از سوی ماموران به سمت خودروی دو سارق سیم برق انجام و در نهایت منجر به دستگیری آن ها شد.

وی افزود: حدود ساعت 6 صبح امروز ماموران کلانتری نیایش، حین گشتزنی به دو سارق برخورد کردند که قصد سرقت سیم برق در محدوده انتهای شهرک فرهنگیان فاز 2 را داشتند.

براری اظهار کرد: سارقان با مشاهده ماموران به وسیله یک دستگاه خودروی پراید و بدون توجه به اخطار ایست پلیس به سمت میدان نیایش اقدام به فرار کردند.

وی افزود: ماموران کلانتری نیز با استفاده از قانون به کار گیری سلاح برای دستگیری سارقان مجبور به تیراندازی به سمت لاستیک خودروی آن ها شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: در نهایت پلیس موفق شد خودروی سارقان را متوقف و هردو سارق را پیش از فرار دستگیر کند.

وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های انجام شده اعتراف کردند که با توجه به تاریکی هوا و خلوت بودن خیابان قصد سرقت سیم برق داشته اند.

سرهنگ براری در پایان از معرفی هردو متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.