سرویس سوریه
آخرین خبرهای سوریه
انتشار:  پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1398  ::  22:28   

نهاد ریاست جمهوری سوریه ادعای روزنامه ترکیه در خصوص آمادگی بشار اسد برای دیدار با اردوغان را تکذیب کرد

سرویس سوریه - در پی انتشار خبری از سوی روزنامه آیدینلیک مبنی بر مصاحبه 8 می 2019 بشار اسد با اصحاب رسانه در دمشق و اعلام آمادگی وی برای دیدار با رجب طیب اردوغان؛ صفحه شبکه مجازی ریاست جمهوری عربی سوریه در پیامی این خبر را تکذیب و آن را بی پایه و اساس خواند.

به گزارش کردپرس به نقل از تلویزیون Oda TV، در پی انتشار خبری از سوی روزنامه آیدینلیک مبنی بر مصاحبه 8 می 2019 بشار اسد با اصحاب رسانه در دمشق و اعلام آمادگی وی برای دیدار با رجب طیب اردوغان؛ صفحه شبکه مجازی ریاست جمهوری عربی سوریه در پیامی ضمن تکذیب این خبر عنوان کرد: ما از این سازمان های رسانه ای دعوت می کنیم تا به ساده ترین اصول روزنامه نگاری صادق بمانند. اگر این مواضع و اظهاراتی که بیان شده است حقیقی باشد؛ از سوی رسانه های رسمی و یا از طریق صفحات ریاست جمهوری سوریه در شبکه های مجازی مستقیماً و آشکارا اعلام خواهد شد نه از طریق مهمانان و یا افراد دیگر.

در این پیام آمده است: برخی رسانه ها در خصوص تجزیه و تحلیل های بشار اسد، رئیس جمهور سوریه که در یک جلسه در خصوص مسائل اقتصادی و سیاسی انجام داده بود برخی اظهارات و مواضع را از زبان رئیس جمهور سوریه منتشر کرده اند. این اقدام، یعنی بیان مواضع و اظهارات از زبان رئیس جمهور سوریه برای اولین بار نیست که صورت می گیرد. تمام خبرهایی که از زبان رئیس جمهور سوریه منتشر شده است بی پایه و اساس است.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#سوریه