سرویس عراق
آخرین خبرهای عراق
انتشار:  شنبه 26 مرداد 1398  ::  12:12   

بازداشت عاملان ضرب و شتم جوان کُرد ساکن شهر فلوجه عراق

سرویس عراق و اقلیم کردستان - نیروهای امنیتی در عراق عاملان ضرب و شتم یک جوان کُرد ساکن مناطق سُنی نشین غرب این کشور را بازداشت کردند.
 

به گزارش کردپرس، یک منبع امنیتی در شهر فلوجه در شرق استان مرزی و سنی نشین الانبار در غرب عراق پیش از ظهر امروز (شنبه) در گفت و گو با پایگاه خبری بغداد الیوم اظهار داشت: هنر یک شهروند اهل اقلیم کردستان است که با یک دختر از اهالی فلوجه (در 69 کیلومتری غرب بغداد) ازدواج کرده و ساکن این شهر شده جایی که دارای یک رستوران غذاهای کبابی است و در محل کار خود نیز با لباس کُردی حاضر می شود.

منبع مذکور در این باره افزود: در این اواخر شماری از افراد ضمن ضرب و شتم هنر، از وی درخواست کردند که رستوران خود را ببندد با این حال پس از آن که اطلاعات مربوط به این حادثه به هنگ اضطراری الانبار رسید، نیروهای امنیتی عاملان این کار را بازداشت کرده و متعهد شدند که برای وی حفاظت کامل را فراهم کنند.

به گفته این منبع امنیتی که نام وی فاش نشده، شماری از اهالی شهر عرب نشین فلوجه نیز ضمن محکوم کردن این رویداد و تاکید بر مخالفت خود با اقدام عاملان ضرب و شتم این جوان کُرد، خواستار بازخواست و مجازات آنها شدند.