انتشار:  جمعه 8 آذر 1398  ::  12:57

سرویس آذربايجان غربي

دو کتاب از نویسنده مهابادی رونمایی شد

سرویس آذربایجان غربی- دو اثر جهان در آیینه زمان» و «پرواز زیر باران» از نویسنده مهابادی با عنوان مجموعه‌ای از ۵ داستان و در قالب شعر به نویسندگی سلیمان سیدی در مهاباد رونمایی شد

به گزارش کردپرس، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد در این خصوص گفت: کتاب «جهان در آیینه زمان» روایت خاطرات، تجربه سفر و مسایل جامعه شناسی کشورهای آسیایی و آمریکای جنوبی از جمله هند، کاستاریکا، ونزوئلا، کانادا، آرژانتین و آمریکا به صورت نثر در ۴۶۳ صفحه است.

سیامند جوانبخت ادامه داد: «پرواز زیر باران» نیز شامل ۱۵۳ صفحه در قالب شعر نو و برگرفته از احساسات و مسایل عاطفی بوده که توسط نویسنده تالیف شده است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد اظهار داشت: شمارگان چاپ اول این کتاب‌ها هر کدام ۲۰۰ جلد بوده و توسط انتشارات احسان تهران منتشر شده است.

او گفت: این اداره کتابخانه‌های عمومی را برای معرفی آثار نویسندگان و شاعران شهرستان برنامه ریزی کرده و از ابتدای امسال تا کنون ۷ عنوان کتاب در موضوع‌های مختلف در این شهرستان را رونمایی کرده است.

از این نویسنده مهابادی تاکنون ۶ کتاب به چاپ رسیده است، که «بانوی سبز خیال»، «درگذر ابری زمان»، «از کاراکاس تا مهاباد»، و «فصل پنجم عشق» چهار اثر دیگر سلیمان سیدی است که سال گذشته از آنها رونمایی شده بود.