انتشار:  سه‌شنبه 24 دی 1398  ::  16:49

سرویس ايلام

مردم ایلام به کمک سیل زدگان سیستان و بلوچستان می شتابند

سرویس ایلام - بارندگی‌های شدید در استان سیستان و بلوچستان و برخی نقاط دیگر در جنوب شرقی کشور که به آب‌گرفتگی مشکل‌ساز برای مردم و در مواردی ویرانگر و خسارت‌بار انجامیده است که مردم ایلام به کمک به این هموطنان می شتابند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، به دنبال وقوع سیل در خطه سیستان و بلوچستان و خسارات زیادی که به هموطنانمان وارد شده است مردم و مسئولین استان ایلام در حال جمع آوری کمکهای نقدی و اقلام موردنیاز مردم شریف این منطقه از ایران هستند.

در همین راستا اداره کل بهزیستی استان ایلام با اعلام چند شماره حساب بانکی زیر به کردپرس، آماده دریافت کمکهای شما مردم نوعدوست به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان،هرمزگان و‌کرمان است:

شماره حساب ۱۵۰۷۲۱۱۳۴۵۰۶۰۰۱  بانک توسعه تعاون
 شماره حساب ۴۱۶۷۰۳۴۵۴۱۷۵۰۸۳۲بانک مرکزی
 شماره کارت ۵۰۲۰۰۸۷۰۲۰۲۰۲۰۲۷   

همچنین روابط عمومی سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام نیز با انتشار یک فراخوان از مردم نوعدوست ایلام درخواست کرده که کمکهای خود را ارسال کنند. در این فراخوان آمده است:

با توجه به ضرورت امدادرسانی به هموطنان گرفتار در محاصره سیل و کسانی که خانه و کاشانه خود را از دست داده‌اند، تقاضا می‌شود در اقدام بشردوستانه کمک‌های خود را به نواحی مقاومت سپاه و تمام حوزه‌های مقاومت بسیج در کل استان ایلام تحویل دهید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست سیل‌زدگان عزیز برسد.

اقلام مورد نیاز: چادر؛ مواد غذایی؛ لباس.

همچنین شماره حساب ۰۳۰۱۵۰۰۰۰۰۵۱۵۱۸۱۸۰۸۶۰۱۱ بانک انصار سازمان بسیج سازندگی استان ایلام برای دریافت کمک‌های مالی مردم در نظر گرفته شده است.