انتشار:  سه‌شنبه 6 خرداد 1399  ::  23:25

سرویس کردستان

برادر کُشی در ظله جوب/ قاتل به دام افتاد

سرویس کردستان- فرمانده انتظامی شهرستان قروه گفت: فردی که روز گذشته یکی از اهالی روستای ظله‌جوب از توابع قروه را به قتل رسانده بود، در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر و بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، سرهنگ میثم گوهری آرانی اظهار داشت: روز گذشته یکی از اهالی روستای ظله‌جوب از توابع بخش چاردولی شهرستان قروه، با اطلاع به پلیس ۱۱۰، اعلام کرد که برادرش به قتل رسیده است.

وی با بیان اینکه ماموران بلافاصله به محل وقوع جرم اعزام شدند، افزود: طبق گفته این فرد، وی همراه با برادرش در زمین کشاورزی مشغول آبیاری بوده که بعد از مراجعه به منزل و بازگشت به مزرعه، با جنازه بی‌جان مقتول مواجه می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان قروه با اشاره به اینکه علت مرگ مقتول برخورد جسم سخت به سر او بوده است، یادآور شد: بعد از وقوق جرم، ماموران پلیس آگاهی بلافاصله اقدامات پلیسی را در دستور قرار دادند و پس از تحقیقات انجام گرفته، متوجه شدند برادر مقتول، اقدام به این جنایت کرده بود.

سرهنگ گوهری آرانی با اشاره به اینکه بازجویی از فرد قاتل در حال انجام است، تاکید کرد: هنوز انگیزه قاتل از کشتن برادرش مشخص نیست اما تحقیقات و بازجویی‌ها تا دریافت نتیجه نهایی ادامه خواهد داشت.