انتشار:  دوشنبه 22 بهمن 1397  ::  12:57

سرویس کردستان

حضور گسترده مردم بانه در راهپیمایی 22 بهمن/ امام جمعه بانه: ملت ایران تسلیم شعارهای پوچ دشمنان نمی شوند

سرویس کردستان- امام جمعه موقت بانه گفت: حضور گسترده مردم مرزدار شهرستان بانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نشانه هماهنگی ملت با نظام و مسئولان است و نشان دادند که تسلیم توطئه و شعارهای پوچ مزدوران و دشمنان نمی شود.

به گزارش خبرنگار کرد پرس ماموستا جمال کریمی روز دوشنبه در راهپیمایی مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن تبریک به مناسب فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن مسئولیت مسئولان را صد برابر کرده و دشمنان را نیز مایوس و ناامید کرد.

وی  با بیان اینکه مقاومت در برابر تهدید دشمنان هنری بزرگ است و ملتی که در مقابل تهدید دشمنان مقاومت کند قله های بزرگ موفقیت را فتح کرده است اظهار داشت: حقوق بشر آمریکایی بحران های زیادی در کشورهای مختلف ایجاد کرده و تلاش می کنند انسجام و وحدت ملت ایران را نیز نابود کنند و جامعه را به گرداب مشکلات بکشانند.

ماموستا کریمی  گفت: دشمنان نظام در چهل سال گذشته تمام تلاش خود را برای نابودی نظام بکار بستند اما حضور پرشور مردم در صحنه های انقلابی باعث شده که تلاش دشمنان ناکام کرده است.

وی یاد آور شد: ملت ایران با خواست و اراده قوی خود تحولات را ایجاد کردند و حق را جایگزین باطل کردند و امروز جسورانه و قاطعانه در میادین شهرها به دشمنان مملکت و امنیت ثابت می کنند که هیچگاه فریب دروغ های دشمنان را نمی خورند.

ماموستا کریمی تحریم های اقتصادی کشور را به محاصر پیامبر(ص) و یارانش در شعب ابیطالب تشبیه کرد و افزود: برنامه دشمن برای نابودی انقلاب و تحریم های اقتصادی با شکست مواجهه می شود و مشکلات اقتصادی موجود نیز با گذر زمان حل می شود.

وی گفت: امیدوارم با درایت رهبر کبیر انقلاب و دلسوزی مسئولان نظام زمینه برای حل  مشکلات فراهم شود و مردم ایران نیز مانند پیامبر و یارانش بر تحریم های اقتصادی پیروز شوند و دشمنان را بار دیگر ناکام کنند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال نسبت به سالهای قبل از اهمیت ویژه ای برخوردار است افزود: راهپیمایی امسال نسبت به سالهای قبل از اهمیت خاصی برخوردار است چراکه دشمنان قسم خورده انقلاب از ماه ها قبل اعلام کرده بودند که این انقلاب به چهل سال نمی رسد.

امام جمعه موقت بانه اظهار داشت: مردم ایران در چهل سال گذشته با آگاهی از دسیسه های دشمنان در راهپیمایی غرور آفرین 22 بهمن حماسه خلق کردند و با تشکیل صف های گسترده سالگرد این انقلاب را جشن گرفتند که حضور صف های میلیونی مردم بیانگر آگاهی مردم از اهداف انقلاب است.

از 12 بهمن ماه سال 1357 سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی تا 22 بهمن ماه 57 که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید هر سال توسط مردم جشن گرفته می شود و امسال نیر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان بانه با حضور گسترده مردم مرزدار این شهرستان از سه راه اداره اوقاف با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آغاز شد ودر میدان امام خمینی تجمع کردند.