انتشار:  دوشنبه 22 بهمن 1397  ::  16:04

سرویس کردستان

قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان از حضور مردم راهپیمایی

سرویس کردستان-  نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان با صدور پیامی مشترک از حضور مردم این استان در راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکر کردند.

به گزارش  کرد پرس ، در پیام آیت اللە سید محمد حسینی شاهرودی نمایندە ولی فقیە در کردستان و بهمن مرادنیا استاندار این استان آمده است:

مردم مومن وانقلابی استان کردستان؛ حضور عزتمندانه وغرورآفرین شما در راهپیمایی 22 بهمن، در جای جای استان کردستان یک بار دیگر ولایت مداری، بصیرت، وقت شناسی و پایبندی تان بە آرمانهای والای انقلاب اسلامی را بە نمایش گذاشت.

حضوری آنچنان معنادار که بی گمان دشمنان این آب و خاک و مردم را ناامید و وادار به عقب نشینی و بازنگری دوباره از فهم و درک خود می کند.

آفرین بر شما ای مردم آگاه که همچون سالیان گذشته و با درک موقعیت حساس کشور به دعوت رهبر معظم انقلاب لبیک گفتید و علیرغم همه تنگناهایی که به واسطه خباثت های آمریکای جنایتکار در اعمال تحریم های اقتصادی بر ما تحمیل شده است، همچنان پا در رکاب رهبری و دل در گرو سربلندی ایران و اسلام دارید.

جا دارد به پاس حضور شکوهمندتان در یوم الله 22 بهمن مراتب سپاس و قدردانی خود را نثار بزرگواری و وفاداری شما نماییم.

اطمینان داریم با عنایات حضرت حق و کار و تلاش بی وقفه خدمتگزاران، روز به روز از بار مشکلات شما مردم عزیز کاسته می شود و آینده ای پر از پیشرفت واعتلا برای کردستان همیشه سربلند در همه ابعاد رقم خواهد خورد.