انتشار:  پنج‌شنبه 24 مرداد 1398  ::  09:40

سرویس ايلام

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام خبر داد؛

استخدامی جدید 350 معلم در ایلام

سرویس ایلام - مدیرکل آموزش و پرورش ایلام از استخدام حدود 350 نفر معلم از طریق کنکور سراسری و آزمون استخدامی در ایلام خبر داد و گفت: متقاضیان واجدالشرایط جهت شغل معلمی به سایت آموزش و پرورش مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، اسفندیار رستم زاد با اعلام این خبر توضیح داد: 350 معلم از طریق کنکور سراسری جهت تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی و ماده ۲۸ آزمون سازمان سنجش از طریق آزمون استخدامی برای شغل معلمی در ایلام پذیرفتهمی شوند.

او گفت: امسال ۲۸۰ نفر از طریق کنکور سراسری جهت تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی و ۱۱۰ نفر از طریق ماده ۲۸ آزمون سازمان سنجش از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر از طریق آزمون استخدامی پذیرفته می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام افزود: در خصوص نیروهای حق التدریس با رعایت سقف ساعات حق التدریس اختصاص یافته به استان و با در نظر گرفتن نیاز آموزش و پرورش، جنسیت و رشته تحصیلی به کارگیری خواهند شد.

رستم زاد تصریح کرد: متقاضیان واجدالشرایط جهت شغل معلمی با مراجعه به سایت آموزش و پرورش و برگزاری آزمون استخدامی پذیرش خواهند شد.

وی با اشاره به ماده 28 آزمون استخدامی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۳۹۹، بیان کرد: علاقمندان جهت استخدام با فرآیند آزمون و طی یک سال دوره ی آموزش در دانشگاه فرهنگیان، آماده ورود به کلاس های درس می‌شوند.